O firmie Optyk Ruszczyk w Ełku

Istniejemy na rynku od 1995r. Doświadczenie, wysokie kwalifikacje personelu oraz profesjonalne oprzyrządowanie do cyfrowej orbóbki szkieł okularowych sprawia, iż okulary u nas wykonane są wyjątkowe i wizualnie atrakcyjne.

Stawimy na wysoki poziom wykonywanych usług i indywidualne podejście do każdego klienta. Zapewnimy Państwu komfortowe widzenie w każdej sytuacji dostosowane do indywidualnych potrzeb i oczekiwań.
Towarzyszymy Państwu począwszy od badania wzroku, doboru opraw i odpowiednich soczewek okularowych po wykonanie okularów w naszym warsztacie. Dokonujemy dopasowania okularów oraz napraw serwisowych. Mamy do zaoferowania magazyn soczewek okularowych, co umożliwia wykonanie okularów w jak najkrótszym terminie w Ełku.

Wybór okularów to zindywidualizowany proces. Pomożemy w tym Państwu i dołożymy wszelkich starań aby był on przyjemny i bezstresowy. W Salonach posiadamy bardzo duży wybór opraw okularowych markowych, światowych projektantów lub topowych optycznych marek. Pracujemy na najwyższej jakości soczewkach okularowych renomowanych firm: Essilor, Hoya, Szajna, JZO.

Gabinet optyczny w Ełku. Profesjonalny sprzęt optyczny.
Gabinet optyczny w Ełku. Profesjonalny sprzęt optyczny.
Szeroki wybór opraw okularowych.
Szeroki wybór opraw okularowych.
Komputerowe dobieranie okularów w Ełku

W wyborze opraw okularowych oraz soczewek okularowych pomoże Państwu również Vissiofficce Firmy Essilor.

Dzięki temu uzyskujemy dane konieczne do przygotowania każdego typu soczewek indywidualnie dobranych do potrzeb klientów. Wykonać również możemy przy tym zdjęcia, które pozwolą Państwu ocenić wygląd w wybranych oprawkach i ułatwiają dokonanie wyboru. Pomocne jest to zwłaszcza osobom z dużą wadą wzroku.
Opatentowany przez firmę Essilor dynamiczny pomiar 3D (Eyecode) pozwala zmierzyć środek obrotu gałki ocznej, zapewniając bezkonkurencyjną precyzję wykonania zamówionych soczewek.

Ich główne zalety to:

Znacznie krótsza adaptacja do nowych soczewek

Natychmiastowy komfort i precyzja widzenia we wszystkich kierunkach patrzenia - nawet w przypadku patrzenia przez peryferyjną część soczewki

Doskonałe widzenie bez wysiłku

Koniec z problemami związanymi ze zniekształceniami czy pływaniem obrazu, nawet podczas najbardziej dynamicznych czynności - rejestracja dynamicznych obrazów na zasadzie wysokiej jakości kamery z efektami 3D.

Znacznie krótsza adaptacja do nowych soczewek

W Visioffice są dostępne interaktywne prezentacje, np. odnośnie do różnicy w doborze soczewek czy powłok, które pomogą wybrać najlepsze dla Państwa soczewki.
Na monitorze naszego urządzenia mogą Państwo zobaczyć różne symulacje jak będziemy widzieć w nowych okularach, które pomogą w podjęciu decyzji o wyborze najlepszego rozwiązania.

Dodatkowo dzięki Vissiofficce nasi klienci mają możliwość obejrzenia się i sprawdzenia swojego wyglądu w wielu modelach oprawek dostępnych w naszej ofercie, oraz ich porównania.

Należymy do Stowarzyszenia Profesjonalni Optycy. Powstało z inicjatywy grupy osób – pasjonatów optyki, optometrii i dobrego widzenia. Celem Stowarzyszenia jest działalność edukacyjna oraz ochrona i promocja zdrowia szczególnie w zakresie dobrego widzenia, korekcji wad wzroku, a także wspieranie osób w trudnej sytuacji materialnej poprzez zapewnienie im odpowiedniej korekcji wad wzroku.

Szukasz dobrego optyka? Zajdź do Ruszczyka!

Szukają Państwo wyjątkowych okularów? Chcą Państwo nosić soczewki kontaktowe? Potrzebują Państwo fachowego doradztwa w dziedzinie optyki okularowej? Jesteśmy do Państwa dyspozycji!

Z nami będziesz widział wszystko - daleko i blisko!